با ما در ارتباط باشید

کانتینر کافه

کانتینر کافه و فست فود

سرفصل‌ها

کانتینر کافه در دسته‌ی کانتینرهای فروشگاهی جای می‌گیرد. ویژگی اصلی این نوع از کانتینرها زیبایی و خوش ساخت بودن آن است، چراکه می‌توان با ایجاد نمای مناسب و دلپذیر، درصد محبوبیت کافه و جذب مشتری را بالا برد. استفاده از این ابزار در واقع تضمین هزینه‌ی کم و فروش بالا را با خود به همراه دارد. تجربه نشان داده است هزینه‌های بسیار زیاد برای راه‌اندازی یک کافه، خیلی وقت‌ها به شکست و ضرر غیرقابل جبرانی تبدیل شده است که شاید تا مدت‌ها بنیان گذاران را با یک بحران غیرقابل باور مواجه کند.

حال دیگر کانتینر کافه بسیاری از مشکلات را حل کرده و ریسک شکست را در این بازار رقابتی به حداقل رسانده است. در این محصولات طراحی و دیزاین بسیار اهمیت دارد، که البته در این خصوص، دست شما برای ایده‌های خلاقانه بسیار باز است. نکته دیگر مربوط به فرایند خرید کانتینر کافه می‌باشد. هنگام خرید نیاز است میزان استحکام و عایق بودن سازه را بررسی کرد تا از هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری شود.

 

کانتبنر کافه ای

 

ابعاد کانتینر کافه

ابعاد و اندازه‌ های بسیاری در یک کانتینر کافه‌ای، قابلیت اجرایی شدن را برحسب عوامل مختلف، دارد. در این بخش میخواهیم این عوامل را یک‌به‌یک عنوان کنیم تا در نهایت بتوانیم تصمیمی درست در خصوص انتخاب ابعاد کافه خود بگیریم.

1- کانتینر کافه مد نظرمان قرار است ثابت باشد یا سیار؟ هنگام انتخاب این اولین سؤالی است که باید از خود پرسید.

2- نوع کِشنده کانتینر چیست؟ به چه شکل قرار است آن را حمل کنید؟ آیا فضای موردنظرتان برای پیاده کردن کانتینر فراهم است؟ با پاسخ به این پرسش‌ها چند گام به انتخاب یک اندازه مناسب برای کانتینر خود نزدیک شده‌اید.

3- شما تا چه تعداد مشتری را می‌توانید مدیریت کنید؟ آیا برای ساپورت کردن مشتری‌های زیاد، نیرو به اندازه‌ی کافی دارید؟ اگر این‌طور نیست باید به ابعادهای کوچک‌تری برای کانتینر کافه خود فکر کنید.

 

کافه کانتینر قیمت

 

نتیجه گیری

در آخر باید گفت که این روزها فعالیت‌های بسیار زیادی در بحث کانتینرها و کانکس‌های فروشگاهی انجام می‌شود و بسیاری از افراد در این کسب‌وکار به موفقیت‌های بزرگی رسیده‌اند که بخش عمده‌ای از این پیروزی‌ها و دست آورد ها به علت طراحی کانتینر، ایده پردازی خلاقانه، ذوق و سلیقه‌ی منحصربه‌فرد بوده است. پس می‌توان نتیجه گرفت که برای احداث یک کانتینر کافه، نباید با عجله کار کرد و می‌بایست دقت را چاشنی کار قرار داد و تا جایی که می‌شود، خلاقانه عمل کرد.

سرفصل‌ها

آخرین مقالات

این مقاله را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات کانتینر و کانکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما