با ما در ارتباط باشید

کانتینر تهویه دار

کانتینر تهویه دار | کانتینر مخصوص میوه

سرفصل‌ها

کانتینرها انواع مختلفی دارند که هرکدام برای کاربری خاصی طراحی و تولید می‌شوند. کانتینر تهویه دار یکی از انواع این ابزار مهم که برای حمل و نقل کالا به کار می‌رود است. اگر شما هم در زمینه‌ی واردات و صادرات کالا فعالیت داشته باشید، احتمالاً برایتان پیش آمده است که قصد جایه‌جایی یک کالای فاسد شدنی را داشته باشید اما بابت نگرانی نسبت به از بین رفتن محصول طی مراحل جابه‌جایی از این کار منصرف شده باشید.

طراحان و فعالان در زمنیه‌ی تولید و توزیع کانتینر همواره به دنبال بهبود کیفیت محصولات و ساخت محصولات جدید با امکانات کاربردی بوده و هستند. در راستای مشکلی که در بالا مطرح شد، تولیدکنندگان اقدام به تولید محصولاتی با سیستم تهویه تحت عنوان کانتینر تهویه دار کردند.

 

کانتینر تهویه دار

 

کانتینری مخصوص میوه، حبوبات و کالای خشک

کانتینر تهویه دار اغلب برای جابه‌جایی‌هایی که مدت زمان آنها طولانی است و اگر محموله در فرآیند حمل و نقل در مجاورت هوا قرار گیرد آسیب می‌بیند، به کار می‌رود. از میان محصولاتی که به تهویه‌ی مناسب در زمان حمل و نقل احتیاج دارند می‌توان به انواع میوه، حبوبات، مواد غذایی خشک که بسته بندی نشده‌اند، اشاره کرد.

به عنوان جایگزینی برای کانتینر تهویه دار می‌توان به نمونه‌های یخچال دار اشاره کرد اما باید این نکته را در نظر گرفته که کانتینرهای یخچال دار تنها برای محصولاتی که در اثر گرما فاسد می‌شوند کاربرد دارد و نمی‌توانند مانند نمونه‌های تهویه دار رطوبت به وجود آمده را به بیرون از کانتینر هدایت کنند.

 

کانتینر تهویه دار

 

خرید کانتینر تهویه دار، بهترین انتخاب برای کالاهای فاسد شدنی

با توجه به اینکه اغلب حمل و نقل‌های حجم بالا با کمک کشتی انجام می‌شود، کانتینر باید به گونه‌ای ساخته شود که از فضاهای تعبیه شده، در اثر بارش برف و باران، آبی به داخل آنها نفوذ نکند. جهت جلوگیری از ورود احتمالی آب باران یا برف به بخش داخلی، دریچه‌ها در کانتینر تهویه دار به صورت شیب دار طراحی شده‌اند و هنگام بارش باران اجازه‌ی ورود آب به داخل کانتینر را نمی‌دهند. اگر شما هم محصولاتی را جابه‌جا می‌کنید که نیاز به تهویه مناسب جهت جلوگیری از فاسد شدن دارند، پیشنهاد ما به شما استفاده از کانتینر تهویه دار است.

سرفصل‌ها

آخرین مقالات

این مقاله را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات کانتینر و کانکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما