با ما در ارتباط باشید

تعمیر کانکس

تعمیر کانکس

سرفصل‌ها

سازه‌های پیش ساخته هم مانند ساختمان‌های سنتی دچار آسیب و فرسودگی می‌شوند و به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند. گاهی هم بعد از اینکه مدتی از خرید کانکس می‌گذرد، نیازهای شما تغییر می‌کند و نیازمند ایجاد تغییراتی در ساختار کانکس یا افزایش مساحت آن هستید. در چنین شرایطی تنها کافی است تغییرات و تعمیر کانکس خود را به گروه مجرب کانتین بسپارید.

از بین صدماتی که امکان دارد به سازه‌ی شما وارد شود و نیاز به تعمیر کانکس باشد، می‌شود به فرسودگی در اثر گذر زمان، استفاده‌ی نادرست، ریزش مصالح بر روی کانکس، برخورد ماشین آلات بزرگ صنعتی با سازه و… اشاره کرد. همچنین در صورتی که شما قصد اضافه کردن اتاق یا طبقه‌ای به کانکس خود را داشته باشید، در صورتی که از نظر فنی خطری سازه‌ی شما را تهدید نکند، می‌توان با ایجاد تغییراتی، آن را پیاده سازی کرد.

 

تعمیر کانتینر و کانکس

 

انواع خدمات تعمیر کانکس در مجموعه کانتین

مجموعه کانتین تمامی خدمات مربوط به تعمیر کانکس را در کوتاه‌ترین زمان، بهترین کیفیت و کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعمیر و ایجاد تغییرات در نقاط مختلف کانکس از جمله بدنه داخلی، بدنه خارجی، کف، سیستم برق کشی، درب و پنجره می‌شود که در ادامه توضیحات کامل‌تری درباره‌ی هرکدام ارائه می‌دهیم.

 

تعمیر نمای داخلی کانکس

اولین مسئله‌ای که در تعمیر کانکس به آن می‌پردازیم، مربوطه به بخش داخلی است که بیشتر جلوی چشممان است. صدماتی که امکان دارد به نمای داخلی کانکس وارد شود می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال در صورت آتش سوزی در داخل سازه، دیوار پوش و عایق‌های دیوار از بین می‌رود و می‌بایست دیوارها مجدداً عایق بندی شده و سپس دیوار پوش نصب گردد.

در مواردی ممکن است در اثر رطوبت هوا، نفوذ آب از سقف یا نشتی لوله‌های آب، دیوارها و یا دیوار پوش‌ها آسیب ببینند و نمای داخل سازه را بدشکل نشان دهند. در چنین شرایطی جهت تعمیر کانکس، ابتدا محل نشت آب توسط متخصصین پیدا شده و سپس به کمک چسب‌های مخصوص آب بندی می‌شود؛ پس از طی این مراحل، دیوار پوش‌ها نیز تعویض می‌شود. اگر لایه‌های داخلی دیوار هم دچار مشکل شده باشند می‌بایست آنها را نیز تعمیر کرد اما معمولاً چنین اتفاقی نمی‌افتد.

 

تعمیر بدنه خارجی کانکس

قطعاً خطراتی که بدنه‌ی خارجی کانکس را تهدید می‌کنند نسبت به بخش داخلی آن بیشتر هستند؛ دلیل آن هم ارتباط مستقیم آن با محیط است. آسیب‌هایی که بدنه خارجی متوجه آن است شامل خوردگی، پوسیدگی، وارد شدن ضربه، زنگ زدگی و… می‌شود. هنگام بروز چنین مشکلاتی ابتدا باید بررسی شود که آیا آسیب وارده به بدنه قابل تعمیر است یا باید ورق بدنه تعویض شود؛ سپس سایر موارد نظیر صافکاری، رنگ آمیزی و … برای تعمیر کانکس انجام می‌شود.

 

تعمیر کانکس بدنه بیرونی

 

تعمیر تخته کف و کفپوش کانکس

جایی که بیشتر از همه مورد ضربه و فشار قرار می‌گیرد، کف سازه است. همه روزه تعداد افراد زیادی از نقاط مختلف کانکس عبور می‌کنند و فشارهای کم و زیادی به آن وارد می‌شود؛ همچنین ممکن است در اثر سقوط جسمی بر روی زمین، ضربه‌ای به آن وارد شود. رطوبت نیز یکی از عوامل مخرب تخته‌های کف و مخصوصاً کفپوش‌ها است.

تعمیر کانکس در ناحیه کف بیشتر به صورت تعویض تخته‌های کف است، مگر در حالی که تنها کفپوش دچار خراش یا آسیب‌های دیگر شده باشد و کفپوش فقط بازسازی می‌شود. بهتر است جهت نصب از تخته ضد آب استفاده شود تا سال‌های بیشتری استحکام خود را در برابر آب و رطوبت حفظ کند.

 

تعمیر کانتینر و کانکس

 

اگر می‌خواهید کف سازه‌ی شما بیشترین استحکام ممکن را داشته باشد و دیرتر به تعمیر کانکس نیاز پیدا کنید، از سرامیک برای پوشش کف کانکس خود استفاده کنید. مقاومت سرامیک در برابر فشار، رطوبت و آب بسیار بیشتر از کفپوش است و همین موضوع هزینه‌های ثانویه شما برای نگهداری و تعمیر کانکس را کاهش می‌دهد.

 

تعمیر درب و پنجره کانکس

همانند خانه‌های سنتی، درب و پنجره خیلی دچار خرابی نمی‌شوند و در بین خدمات مختلف تعمیر کانکس، این مورد تعداد مراجعین کمتری دارد. مواردی که امکان دارد موجب آسیب به درب و پنجره شود، کوبیده شدن آنها به چهارچوب هنگام باز و بسته شدن یا تأثیر منفی رطوبت بر روی متریالی است که محصولات از آنها ساخته شده‌اند.

 

تعمیر سیستم برق کشی کانکس

اگر شما قصد ارتقای سیستم برق‌کشی کانکس خود را داشته باشید یا بخواهید اتاق یا طبقه‌ای به سازه‌ی خود اضافه کنید که در آنجا هم به برق نیاز دارید، تکنسین‌های ما تمام این اقدامات را برای شما انجام خواهند داد. به علاوه در صورتی که کانکس شما دچار آتش سوزی شود، قطعاً سیستم برق و سیم‌ها دچار مشکل خواهند شد. در چنین شرایطی هم می‌توانید روی تخصص مجموعه کانتین حساب کنید و با خیال راحت تعمیر کانکس خود را به ما بسپارید.

 

تعمیر بدنه داخلی کانکس

 

مجموعه کانتین در چه زمینه‌هایی از تعمیرات فعالیت دارد؟

مجموعه کانتین تعمیرات انواع کانکس را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. به علاوه خدمات ویژه‌ای نظیر بررسی وضعیت کانکس نیز در دایره خدمات ما قرار می‌گیرد. در بین خدمات پر طرفدار تیم کانتین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیر کانکس کارگاهی
  • تعمیر کانکس ویلایی
  • تعمیر کانکس اداری
  • صافکاری تخصصی کانکس
  • رنگ آمیزی تخصصی کانکس
  • افزایش استحکام و نوسازی کانکس
  • بررسی وضعیت اتصالات کانکس
  • بررسی میزان زنگ زدگی کانکس
  • تغییر کاربری کانکس

 

تعمیر یا خرید کانکس جدید؟!

 

قیمت تعمیر کانکس

 

در صورتی که خیلی از عمر کانکس شما نمی‌گذرد و هنوز فرسوده نشده است، از نظر اقتصادی بهتر است رو به تعمیر کانکس بیاورید. متخصصین ما با پیاده سازی برخی نکات تخصصی کانکس شما را در حد یک کانکس نو بازسازی می‌کنند و به شما تحویل می‌دهند.

اگر آسیب وارده به کانکس سنگین نباشد، مانند مواردی چون فرورفتگی بیش از حد بدنه در اثر ضربه یا آتش سوزی خیلی شدید، یا در صورتی که از نظر مالی تفاوتی برایتان ندارد و چند سالی از عمر کانکستان می‌گذرد، بهتر است به جای تعمیر کانکس، یک کانکس جدید خریداری کنید تا از خرابی‌ها و تقبل هزینه‌های بعدی جلوگیری نمایید.

 

هزینه‌ی تمام شده و مدت زمان تعمیر

بسته به ابعاد، محل تعمیر کانکس و نوع آسیب وارد شده، هزینه‌ی تمام شده و مدت زمان این فرآیند متغیر است؛ اما مجموعه کانتین همواره در تلاش است تا تعمیرات کانکس را در کمترین زمان ممکن با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهد. تقریباً تمامی انواع کانکس قابل تعمیر و بازسازی هستند، چراکه قطعات تخصصی سازه‌های پیش ساخته که شاید در بازار یافت نشود، در مراکز طراحی و تولید کانکس موجود می‌باشد.

سرفصل‌ها

آخرین مقالات

این مقاله را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات کانتینر و کانکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما